Veže

V tomto článku si uvedieme príklady ako vyzrieť čo najlepším spôsobom na nepriateľské veže s maximálnym levelom vo všetkých kráľovstvách a redukovať tak straty na vojakoch. Uvádzame iba maximálny level z dôvodu, ktorý je hádam každému známi :). Do tohoto levelu sa každý jeden musí prebojovať sám.

Veľké impérium – Hrad lúpežného baróna:

Hrad lúpežného baróna  Maximálny level veže je 41. Zatiaľ mám k dispozícií len jeden spôsob. Myslím si, že by to šlo aj lepšie ale k overeniu mam ešte ďaleko. Berte to preto s rezervou. :) Do prvého útoku dáme po jednom vojakovi. Druhý napravo samé kuše + rebríky, na ľavú stranu dáme fifty-fifty + 5 rebríkov a 15 štítov, na stred samé kuše + 20 štítov, a po 5 rebríkov a baranidiel.
spionaz
vysledok

Ľadovec Everwinter – Barbarská veža:

Barbarská veža   Maximálny level veže je 51.Výhodné je zloženie útoku umiestniť na stred. Nie je potom potrebné používať útočné nástroje. Odmenu si môžte všimnúť na obrázku z hry.

Ladovec
Ladovec-vysledok2

Horiace piesky – Púštna veža:

Pustna veza   Maximálny level veže je 61. Najvhodnejšie je zvoliť veliteľa na diaľku. Prvú a druhú vlnu vyplniť po jednom vojakovi a to stred a jeden kraj ( jeden kraj vypustiť ). Do tretej vlny plný útok kuše ( stred a ten istý kraj ) a útočné nástroje. Nástroje treba v tomto zložení: 8 rebríkov kraj, 8 rebríkov a 7 baranidiel umiestniť na stred. V prípade, že chcete viac rabovať naplniť aj štvrtú vlnu do daného kraju a stredu. Odmenu si môžte všimnúť na obrázku z hry.

Púšť - špionáž
Púšť - výsledok

Ohnivé štíty – Veža okultistov:

Veza okultistov   – Maximálny level veže je 71. Zloženie útoku: 1 vlna do oboch krajoch umiestniť kuše a 17 rebríkov. Do stredu  1 vojak. Do ďalšej 2. vlny do oboch krajov umiestniť vojakov na blízko. Do stredu 1 vojak. Tretia vlna je rovnaká ako druhá. Do poslednej štvrtej vlny do oboch krajov umiestniť vojakov na blízko ( rytierov ) a do stredu vojakov na diaľku ( kuše ) + 9 rebríkov a 8 baranidiel.Velitel 90,90 a královský vojaci majú stratu 24 kusov pri takomto útoku. Odmenu si môžte všimnúť na obrázku z hry.

Štíty-špionáž
Štíty výsledok

Budeme radi ak sa podelíte o svoj názor poprípade nám dáte vedieť o lepších spôsoboch nastavenia útoku.

Informácie a screeny z hry poskytol: danoruman1996

Článok spracoval: kolii

 

 

 

 

 

Napíšte odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>