Pevnosti

V tomto článku si uvedieme príklady ako vyzrieť čo najlepším spôsobom na nepriateľské Pevnosti vo všetkých kráľovstvách a redukovať tak straty na vojakoch. Rozloženie vojakov v pevnosti by malo byť rovnaké. Preto uvedené špionáže by mali byť platné.

Ľadovec Everwinter – Barbarská pevnosť:

Barbarska pevnost    – Do prvej druhej a tretej vlny dáme všade po jednom vojakovi. Do štvrtej vlny dávame iba vojakov na boj z blízka na všetky hradby. Ohľadom nástrojov je to  na kraje po 10 rebríkov a stred 10 rebríkov a 10 štítov. Odmenu si môžte všimnúť na obrázku z hry.

 

 

spionaz
Svdz4ps
YVE9BGE

 

Horiace piesky – Púštna pevnosť:

   – Púštna pevnosťDo prvej, druhej a tretej vlny dáme všade po jednom vojakovi. Posledná štvrtá vlna bude mať zloženie: všade iba kuše. Útočné predmety na krídla po 20 štítov, na stred dáme 6 baranidiel, 24 štítov. Straty sú cca 25-30 , záleží od veliteľa, čím lepší tým lepšie. Odmenu si môžte všimnúť na obrázku z hry.

Pustna pevnost spionaz
Pustny princ

Ohnivé štíty – Drak:

Drak   – Budeme útočiť na stred a jeden kraj. Do prvej vlny dáme do stredu iba jedného vojaka. Na kraj všetko vojakov na diaľku (kuše) a 20 rebríkov. Druhá vlna je ako prvá (Na kraj dávať rebríky len keď sa útočí s veteránmi, ak kráľovský už nie je potrebné). Do tretej vlny vojakov rovnako ako do druhej vlny ale bez strojov. Do poslednej štvrtej vlny. Na kraj treba dať všetko kuše bez strojov. Do stredu dáme tiež všetko kuše a všetko obranné štíty. Pri ukážke sme použili veliteľa na diaľku 90%. Straty pri útoku s veteránmi sú cca 105 vojakov. Straty pri útoku s kráľovskými vojakmi sú cca 80 vojakov. Odmena je vysoká. Oplatí sa :). Odmenu si môžte všimnúť na obrázku z hry.

Draci princ - spionaz
Dračí princ

 

Budeme radi ak sa podelíte o svoj názor poprípade nám dáte vedieť o lepších spôsoboch nastavenia útoku.

Informácie a screeny z hry poskytli: danoruman1996 a haleema

Článok spracoval: kolii

 

 

 

2 comments to Pevnosti

  • Aktualizácia stránky č.5  povedal(a):

    […] Pevnosti […]

  • samisko  povedal(a):

    Inač všimol som si že teraz su na barbarské pevnosti (na zime) iba 3 vlny. Stále je ten postup taký istý aj keď sú tri vlny ?

Napíšte odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>