Posol turnaja

Jedná sa o pomerne vydarenú akciu. Cieľom je pozdvihnúť útočného a bojového ducha. Čím viac slávy získaš tým vyššie budeš v rebríčku a možno získaš odmenu.

Posol turnaja - tabuľka

O čo ide?

 • Cieľ je útočiť na ostatných hráčov a získavať slávu. V praxi to znamená čím krvavejší boj tým viac slávy. Útočiť na prázdne hrady bez obrancov sa určite nevypláca!! Ráta sa sláva iba z úspešného vyhratého boja. Z prehry ani z obrany body nezískate. Táto akcia trvá týždeň. Všetky body sa vám počas tohoto obdobia sčítajú a určí sa podla nich vaša priečka v rebríčku.
 • Prvý traja získavajú odmenu. Odmenu si môžte pozrieť na obrázkoch. Aby ste získali cenu za účasť je potrebné získať určitý počet slávy, ktorá sa odvíja od vašeho levelu.

Posol turnaja - odmena

 • Taktiež je možné získať 3 úspechy. Pozri obrázok.

Posol turnaja - úspechy

Čo za to treba obetovať?

 • Vojakov.

Odporúčam?

 • Na 70% NIE
 • Získať cenu za úspech asi ziska každý bez snahy, ale to nie je cieľ. Otázka je či sa oplatí bojovať len tak. Prvé miesta asi neobsadí nikto kto nepoužíva rubínové predmety. Základom úspechu je čo najviac vojakov poraziť a čo najmenej pri tom stratiť. To sa dá len s rubínovými predmetmi. Taktiež sa asi netreba púšťať do turnaja ak nie ste level 50+ možno aj viac. Konieckoncov ide len o prestíž. Odmena nie je nijak moc lákavá.

Budeme radi ak sa podelíte o svoj názor na túto udalosť.

One comment to Posol turnaja

 • Strážkyně Maiew  povedal(a):

  Turnaj se vyplatí hrát od úrovně 10 do úrovně 50, protože každá úroveň má svojí kolonku.
  Jsou turnaje úrovní 10-20, 30-40, 40-50, 50-70.
  Od úrovně 50 se turnaj už nevyplatí, protože vyhrávají jen exra “známý” rubíňáci.
  Čili pokud jste pod úroveň 50, alespoň se pokuste vyhrát a jděte do toho, máte totiž nemalou šanci.

Napíšte odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>